Wyobraź sobie, że urodziłaś się w "idealnej" rodzinie. Pełnej akceptacji, miłości, wzajemnego szacunku.
Twoi rodzice stworzyli ci warunki do tego, abyś wcześnie odkryła drzemiące w tobie
umiejętności i talenty. Rodzina, szkoła i środowisko, w którym wyrastałaś wspierało cię we wszystkim, co chciałaś robić. Mogłaś się rozwijać bez żadnych ograniczeń. Wyniosłaś z domu idealne wzorce relacji międzyludzkich i niezachwiane poczucie własnej wartości. Zostałaś "zaprogramowana" na sukces.

 

Podobnie działa NLP. Z tą różnicą, że nie jesteś niezapisaną tablicą (w odróżnieniu od dziecińswa) tylko osobą o uształtowanym światopoglądzie. To programowanie na sukces, który Ty definiujesz. Twój proces odkrywczy, w którym nierzadko konieczna jest transformacja blokujących cię przekonań i poglądów by zmienić zakorzenione wzorce myślenia.

 

NLP to zestaw efektywnych ćwiczeń, które pomogą ci usunąć blokady, nakierować uwagę na Twoje mocne strony; na to, co w Twoim życiu się sprawdziło, na potencjał jaki w sobie nosisz. Przechądząc przez kolejne ćwiczenia odzyskasz wiarę w siebie, ruszysz z miejsca, zaczniesz realizować swoje marzenia i osiągać wytyczone cele. Wejdziesz we flow, zaczniesz żyć pełnią życia.

 

Zapraszam na mój kanał na -> YouTube <- gdzie znajdziesz filmy o technikach NLP,  a także darmowe ćwiczenia